De artiest Maadnbad Psycho, wiens werkelijke naam Gerbon Jasenie is, heeft duizenden fans op de been gebracht in het Live Entertainment Center meer bekend als Flamboyant Park tijdens de ‘Gaanpa Mii’ show. De lang verwachtte Psycho trad zaterdag weer in Suriname op na zijn eerste Europa tour van ongeveer 2,5 week.
Het enthousiaste publiek dat goed was opgekomen, heeft sinds het verschijnen van Psycho op het podium rond 03:15 uur, meegedaan aan het zingen en dansen op de bekende nummers van de jonge artiest, terwijl hij in zijn goudgele hemd en zonnebril verscheen. ‘Mi a fu un kaba ye’ merkte Psycho op dat het publiek uit volle borst meezong. Het was duidelijk dat het publiek ongeduldig had gewacht op het optreden van Psycho, ondanks de eerdere optredens van verschillende artiesten en bands.
Minanga Hertsberg, de woordvoerder van Psycho, uit haar tevredenheid over de grote opkomst bij het concert. “We zijn aangenaam verrast door de hoge opkomst en de enthousiaste reacties van het publiek”, aldus Hertsberg in een interview met Suriname Herald. De hoofdattractie van de avond, de artiest en band Su Music For Life, heeft het Flamboyant uitverkocht weten te krijgen, wat een mijlpaal is voor de artiest. Ook de zanger ‘Sikidaw’ heeft het publiek weten te boeien en vermaken.
De ‘Gaanpa Mii’ show is mogelijk gemaakt dankzij de sponsoring van bedrijven waarmee Psycho een samenwerkingsovereenkomst heeft, zoals BB&M-Calvin Klein Suriname, OKF energy drank waarvoor hij tevens als merkambassadeur optreedt, en de telecommunicatiebedrijven Telesur, Mobile King en HSDS. Rebecca Issa van BBM-Calvin Klein Suriname is vol lof over de show: “Psycho is een fantastische artiest en een echte legendarische zanger,” aldus Issa.
Het publiek en alle aanwezigen hebben volop genoten van de energieke performance van Psycho. Rebecca Issa is lovend over de show: “Van de band tot het licht, van de vuurvonken op het podium tot de organisatie – alles was geweldig. We zijn ontzettend trots op Psycho en SMFL,” aldus Issa. Het afgelopen jaar heeft Psycho enorme vooruitgang geboekt, van optredens bij Club Zenaida en Europa tot een professionele show in het Flamboyant, voegt Issa toe.
Na afloop van de show ontstond er een ruzie die uitliep op een vechtpartij, waarbij er ook enkele schoten werden gelost. Gelukkig slaagde de veiligheidsdienst erin om de ruziënde partijen te kalmeren.