Het jongens U-14 team heeft gisteren ook zijn laatste groepswedstrijd tijdens deelname aan de World Junior Tennis Championships (WJTC) in El Salvador verloren. De Amerikaanse Maagdeneilanden zegevierden met 3-0 over een verzwakt Suriname, dat het moest stellen zonder zijn nummer één gerangschikte Boaz Koorndijk.
ADVERTENTIE |
Koorndijk liep een dag eerder tegen El Salvador een kwetsuur op tijdens zijn enkelontmoeting met Matias Schaeuffler (2-6, 1-6 nederlaag). “Hij is door de fysiotherapeut behandeld, waarna hij rust moest houden,” legt coach Carolina Vera Vera uit. Ze spreekt de hoop uit dat hij bij de eerstvolgende ontmoeting tegen Barbados in de verliezersronde weer in staat zal zijn om te spelen.
Riva Dubois en Tushaan Chablani deden hun uiterste best om de afwezigheid van hun makker op te vangen. Het duo stond een zware taak te wachten, aangezien zij zowel de enkel als dubbelwedstrijd moesten spelen. Chablani opende tegen Rohan Nelthropp. De Surinamer bood goed tegenstand en verloor na één uur en zeventien minuten met 3-6, 3-6.
Hierna was het de beurt aan Dubois, die tegenover zich had Yared Alfred. De eilander zegevierde met 6-3, 6-2. Het treffen tussen de Caribische landen werd met de dubbelpartij afgesloten. Dezelfde vier spelers stonden wederom tegenover elkaar. Na ruim één uur tennissen wonnen de eilanders met 6-2, 6-4.
Mede door deze nederlaag eindigde Suriname als hekkensluiter in groep D. Ondanks de tegenvallende resultaten blijft Vera Vera optimistisch. “Wij blijven als team onze beste champions attitude tonen en blijven onze beste tennis spelen.”
Het meisjesteam bestaande uit Sarah Marhe, Eden Buitenweg en Faith Babb kwam gisteren niet in actie. Zij werkten daarentegen een goede trainingssessie af met meisjescoach Yabil Ouatarra.