Het ontzielde lichaam van de 57-jarige Christina Orasi is gisteren door de politie van het bureau Paranam op een perceel te Powakka aangetroffen. De wetsdienaren deden na de melding van het geval de locatie aan voor onderzoek. Bij aankomst troffen zij de moeder van de overleden vrouw aan.
ADVERTENTIE |
Zij gaf de politie te kennen dat Christina en haar man op een ander adres in het dorp wonen. Steeds na een ruzie tussen de dochter en haar man verliet Christina haar woning en nam intrek bij de moeder.
Christina kreeg op 14 oktober weer ruzie met haar partner en ging voor afkoeling naar haar moeder. Het bevreemde de aangeefster dat haar dochter zaterdagavond 15 oktober onrustig was, al haar kleren inpakte om terug naar haar woning te gaan.
De moeder zei haar dochter niet weg te gaan en gisteren bij klaarlichte dag te vertrekken. Toen de moeder in slaap is gevallen, verliet Christina toch de woning van haar moeder.
Op een bepaald moment werd de aangeefster wakker en zag haar dochter niet. Ze ging op onderzoek uit en zag Christina roerloos op de grond liggen, waardoor zij haar zoon die eveneens in het dorp woont erbij haalde.
De politie die ter plaatse verscheen voor onderzoek trof de vrouw aan die geen teken van leven meer vertoonde. Een arts stelde officieel de dood van de vrouw vast. Volgens het voorlopig onderzoek bestaat het vermoeden dat de vrouw al twee tassen naar de hoek had gebracht en terug was gekeerd om de andere tassen op te halen, waar haar ontzielde lichaam werd gevonden.
In opdracht van het Openbaar Ministerie is het lijk van Christina ter obductie door de politie in beslag genomen. Het onderzoek in deze zaak is overgedragen aan de afdeling Kapitale Delicten.