1. “Paus Franciscus heeft genoeg van de schijnheiligheid van sommige ‘gelovigen’ die een “schandalig hypocriet leven” leiden. De paus liet zich donderdagmorgen (23 feb. 2017) hierover uit tijdens een privé mis in zijn residentie. De pontifex maximus zei over een deel van zijn 1,2 miljard leden tellende kudde: “Het is schandalig om het ene te zeggen en het andere te doen. Dat is een dubbel leven.”
Het ene zeggen en het andere doen is schandalig hypocriet, is een dubbel leven. De Koran 61:2-3 zegt daarover en richt zich tot de gelovigen als volgt: “O, jullie die geloven! Waarom zeggen jullie wat jullie niet doen? Groot is de woede bij Allah dat jullie zeggen wat jullie niet doen.”
Moslims met een ongeregistreerde nikaah (moslimhuwelijk) vinden, voelen, denken en zeggen dat ze gehuwd zijn, terwijl ze bij de Burgerlijke Stand (het CBB) genoteerd staan als ongehuwd. Dit is schandalig, super hypocriet. Dus deze moslims moeten met de meeste spoed hun burgerlijke staat laten wijzigen, goedschiks (middels dialoog met het CBB) of kwaadschiks (middels een rechtszaak tegen het CBB).
Hier een voorval uit het leven van Mahatma Gandhi:
Op een zekere dag hield Gandhi voor het Lager Huis in Engeland een welsprekend betoog van wel twee uur. Toen hij uitgesproken was, verdrongen verslaggevers zich opgewonden rond Mahadev Desai, Gandhi’s secretaris. “Hoe komt het,” wensten zij te weten, “dat hij zo lang en zo goed kan spreken zonder enige voorbereiding, zonder enige assistentie en zelfs zonder aantekeningen?”
Desai antwoordde: “Wat Gandhi denkt, wat hij voelt, wat hij zegt en wat hij doet is allemaal hetzelfde. Hij heeft geen aantekeningen nodig. U en ik, wij denken één ding, voelen een tweede, zeggen een derde en doen een vierde, dus hebben wij aantekeningen en dossiers nodig om het allemaal bij te houden.
2. “Franciscus had eerder al gelamenteerd (beklaagd) over parochianen die zich als “papegaaien” gedragen door wel trouw de kerk te bezoeken, maar niet uit te blinken in het doen van goede daden. “Je hebt van die mensen die zeggen: ‘Ik ben heel katholiek; ik ga altijd naar de mis; ik hoor bij die en die gemeente,” zei de paus volgens Radio Vaticaan. “Maar”, voegde de kerkvorst toe, “zij betalen hun werknemers geen behoorlijk salaris, zij buiten mensen uit, doen vieze zaakjes.”
Mensen, gelovigen, die zich als “papegaaien” (en “mamegaaien”) gedragen worden in de Koran 62:5 vergeleken met een ezel die een lading boeken draagt. Mensen aan wie heilige boeken zijn toevertrouwd weten niet waarvoor deze boeken zijn gezonden.
3. “Hij (de paus) gaf ook zijn priesters van langs en zei dat het seksueel misbruik van kinderen door priesters net een “satanische mis” is. Hij riep zijn kardinalen op zich niet langer te gedragen als “prinsjes” en waarschuwde de katholieken binnen de Italiaanse maffia dat zij bezig zijn zichzelf uit de kerk te zetten. Teveel christenen gedragen zich op deze manier, zegt de heilige vader. “Maar wanneer iemand zó katholiek is, is die beter af als atheïst,” preekte hij. Katholieke gelovigen moeten doen wat zij belijden, vindt de paus.”
Met betrekking tot moslims die vrouwen misbruiken middels ongeregistreerde nikaah luidt mijn beruchte stelling (ter verkrijging van de graad van ‘PhD’, Pushing hard for Dunya = materialist): “Een moslimvrouw met een ongeregistreerde nikaah is een hypermoderne (seks)slavin.”
Ahmad Jhawnie, aka ‘Abu Achmed al-Bewaquf al-Surinami’