Juventus gaat ongeslagen de winterstop in. De regerend landskampioen, die slechts twee keer gelijkspeelde, won zijn laatste wedstrijd van het kalenderjaar met 2-1 van subtopper Sampdoria.
ADVERTENTIE |
Cristiano Ronaldo was de grote man aan de zijde van Juventus. Al na twee minuten wist de Portugees te scoren. Na een crosspass van Paulo Dybala kon hij de bal met een lastige stuit binnenschieten.
VAR
Sampdoria kwam met behulp van de VAR nog voor rust op gelijke hoogte. Juve-middenvelder Emre Can maakte hands, bleek na het bekijken van de beelden. Clubtopscorer Fabio Quagliarella faalde niet vanaf elf meter.
Na de rust kwam Juventus verdiend op 2-1. Ook hier bepaalde de VAR dat het een penalty was na hands. Ronaldo benutte de strafschop en kroonde zich met z’n veertiende treffer tot topscorer van de Serie A.
In blessuretijd dacht Sampdoria-middenvelder Riccardo Saponara alsnog zijn ploeg met een punt naar huis te sturen, maar zijn schitterende doelpunt werd afgekeurd, omdat hij volgens de VAR buitenspel zou hebben gestaan.
NOS