Als alles goed zit is Sheraldo Becker dit seizoen op het veld in Santiago Bernabeu te bewonderen. De 28-jarige aanvaller van Natio zag zijn club Union Berlin samen met Real Madrid in poule C van de Champions League ingedeeld worden. Dat bepaalde de loting die vanmiddag plaatsvond in Monaco.
ADVERTENTIE |
De exacte speeldata zijn nog niet bekend, maar vaststaat dat Becker indien fit twee keer speelt tegen Real Madrid. Een van de twee duels wordt afgewerkt in het Santiago Bernabeu-stadion, de thuishaven van de record Europees clubkampioen. Becker krijgt Real in het ander duel op bezoek in het Stadion An der Alten Försterei.
Becker maakte het afgelopen seizoen furore bij Union Berlin. Met 11 goals en 7 assists was hij één van de revelaties in de Bundesliga en hielp hij zijn club aan een vierde plaats in de competitie. Het resulteerde erin dat Union Berlin dit seizoen voor het eerst in clubgeschiedenis aan de Champions League mag meedoen.
Het is onduidelijk als Becker op tijd fit is wanneer de eerste Champions League-duels op 19 en 20 september worden afgewerkt, maar hij staat voor nu sowieso buitenspel. De buitenspeler liep afgelopen weekend namelijk een spierblessure op in het competitieduel tegen Darmstadt. Als gevolg daarvan haalde hij de eindselectie van het Surinaams nationaal elftal niet, die in Concacaf Nations League verband op 8 en 12 september tegen respectievelijk Grenada en Cuba uitkomt.
In poule C van de Champions League zitten naast Real Madrid en Union Berlin ook Italiaans kampioen Napoli en Braga uit Portugal. De acht Champions League-poules zien er als volgt uit:
Groep A: Bayern München, Manchester United, FC Kopenhagen en Galatasaray
Groep B: Sevilla, Arsenal, PSV en Lens
Groep C: Napoli, Real Madrid, Braga en Union Berlin
Groep D: Benfica, Inter, Salzburg en Real Sociedad
Groep E: Feyenoord, Atlético Madrid, Lazio en Celtic
Groep F: Paris Saint-Germain, Borussia Dortmund, AC Milan en Newcastle United
Groep G: Manchester City, RB Leipzig, Rode Ster Belgrado en Young Boys
Groep H: FC Barcelona, FC Porto, Shaktar Donetsk en Royal Antwerp.