Brotherhood Security beschuldigt de Vernieuwingsbeweging van de Surinaamse Politiebond (SPB) van het oneigenlijk gebruikmaken van het ‘vuistlogo’. Volgens de organisatie hebben zij de trekker van de beweging, Milando Atompai, herhaaldelijk gewezen daarop. Hij zou dit steeds weer in telefonische gesprekken hebben genegeerd.
ADVERTENTIE |
Brotherhood zegt in een schrijven dat er duidelijke gelijkenissen zijn tussen beide logo’s, vandaar het verzoek om af te zien van het gebruik. Atompai zou daaraan geen gehoor hebben gegeven. Het securitybedrijf stelt dat het logo van de vernieuwingsbeweging een associatie maakt met hun organisatie, terwijl het bedrijf op geen enkele wijze betrokken is bij de activiteiten.
“Een dergelijke associatie achten wij dan onwenselijk voor onze dienstverlening en neutrale houding. Wij zijn ervan overtuigd dat het geen opzet is, maar een misverstand. Ik vraag u heden om af te zien van dit logo, zodat de ontstane verwarring tot het verleden behoort,” stelt Brotherhood in een persbericht.
Hoewel het securitybedrijf begrip toont voor de gepleegde investering weegt die naar hun zeggen niet op tegen de imagoschade van Brotherhood. De redactie heeft Atompai nog niet kunnen bereiken voor een tegenreactie.