Een man heeft zijn ex-vriendin met een mes een aantal steekverwondingen toegebracht bij een pompstation aan de Vredenburgweg in het district Wanica. De man heeft zijn ex-geliefde gestoken omdat ze een andere vriend heeft. Hij heeft de snode daad uit jaloezie verricht.
De vrouw was gestopt bij een pompstation om te tanken en ze werd daarbij achtervolgd door de ex-vriend. Hij stapte uit en sloeg tegen het raam van zijn ex-vriendin. Ze weigerde uit te stappen, waardoor hij tot driemaal toe met zijn voertuig tegen haar voertuig ramde. De vrouw raakte hierdoor in paniek en vluchtte uit het voertuig, waardoor hij haar, gewapend met een mes, achternaging.
De man bracht zijn ex-vriendin steekverwondingen toe in haar buikstreek, linkerdijbeen en aan beide armen. De vrouw is wel aanspreekbaar. Er zijn drie messen bij de verdachte in beslag genomen, waarvan twee messen bloedsporen vertonen. De dader is aangehouden en voorgeleid.