De politie van Leiding heeft de 26-jarige B.L. aangehouden en in verzekering gesteld. Hij was gistermiddag rond drie uur betrokken bij een aanrijding aan de Commissaris Weythingweg en zo verhit, dat hij de veroorzaker twee ferme klappen in haar gezicht heeft gegeven.
Toen de politie van Leiding ter plaatse verscheen en hem probeerde aan te houden voor mishandeling, heeft hij de politieman in zijn gezicht geslagen en verzette zich heftig tegen zijn aanhouding.
Milton Bisschop, woordvoerder van de politie, bevestigt het geval. Met assistentie van het surveillanceteam van regio Midden is het gelukt om de verdachte over te brengen naar het politiebureau.
Hij is voorgeleid bij een hulpofficier van justitie en voor mishandeling en wederspannigheid achter slot en grendel geplaatst.