Deden er bij de eerste keer in 2021 20 ondernemers mee, bij de tweede editie van de SHLX Family Christmas Fair heeft Xenne Fernandes grootser uitgepakt. Op zaterdag 10 en zondag 11 december presenteerden 30 ondernemers hun bedrijf aan het grote publiek. Initiatiefnemer en ondernemer Xenne Fernandes van SHLX Connection steekt haar tevredenheid niet onder stoelen of banken. “SHLX Family Christmas Fair moet voor de kerstsfeer zorgen en familie, vrienden en kennissen bij elkaar brengen.”
Fernandes begon in 2021 met de Birthday Fair van SHLX Collection. De meest recente activiteit is georganiseerd in de Ballroom van Hotel Torarica, waar Fernandes nu dus haar eigen locatie heeft kunnen neerzetten. De onderneemster legt uit wat de bedoeling is: “Startende ondernemingen met of zonder fysieke locatie in de gelegenheid stellen hun diensten aan de gemeenschap aan te bieden.”
Het evenement was gratis toegankelijk, omdat Fernandes op deze manier iets wil teruggeven aan de gemeenschap. De SHLX Family Christmas Fair gold tevens als kickstart voor de vele kerstactiviteiten nationaal.
De activiteit was ook vele malen drukker dan vorig jaar, toen de COVID-pandemie zich nog nadrukkelijk deed gelden. Fernandes kijkt nu al reikhalzend uit naar het volgend jaar, vooral omdat het recente evenement is geslaagd precies zoals zij als initiatiefnemer gehoopt had.
De onderneemster meent dat Surinamers echt naar vertier zoeken voor zichzelf en hun kinderen. Torarica blijft vooralsnog de meest geschikte plek om de fair neer te zetten. Pakt het de eerstvolgende keer nog groter uit, dan zal Fernandes andere opties bekijken.