Dj Lister heeft haar vuurdoop in Suriname achter de rug en ze is hier zeer positief over. De Nederlandse muziekkenner mocht in december voor het eerst optreden tijdens een Owru Yari Fest in Suriname. Dj Lister is een van de veelzijdige Nederlandse vrouwelijke dj’s, die haar naam heeft weten te vestigen.
Zij begon vijf jaar geleden met het bedienen van de draaitafel en mixen van muziek van diverse genres. Dj Lister geniet als artiest steeds meer bekendheid, ook omdat zij zeer actief is op de diverse socialmediakanalen en daarbij wat van haar kunnen toont.
De vrouwelijke draaimeester vindt het helemaal geweldig dat zij de afgelopen periode op verschillende evenementen en feesten in Suriname actief mocht zijn. Hoewel zij ook in Nederland een drukke tijd achter zich heeft, zal de periode in Suriname haar bijblijven.
Tijdens de Owru Yari Fest stond zij op het podium nabij hotel Krasnapolsky. Dj Lister voelde zich ondanks koorts op haar best en was bereid de feestvierders wat van haar draaikunsten voor te schotelen. Owru Yari is voor Lister dan ook een geweldige ervaring. Zij kon goed inspelen op de behoefte van de menigte in de binnenstad.
Het halen van diverse artiesten naar Suriname rond oud op nieuw is zo zoetjes aan een traditie van organisatoren. De bekende Mr. Zonneman stond achter de komst van dj Lister op wiens podium zij ook stond tijdens de oudejaarsviering.
Lister, die momenteel in België woonachtig is, heeft een voorkeur voor de muziekstijlen Urban, Afro-Amapiano en Dancehall. Haar boodschap naar jonge vrouwen is dat zij hun dromen volgen en zich blijven inzetten. “Je gaat het bereiken, zolang je hard blijft werken en niet opgeeft,” aldus de dj.