Bij de gewapende beroving vanochtend op een grijs zwart gelakte Toyota Spacio, die meer dan SRD 200.000, US$ 100.000 en 95.000 euro transporteerde, is de meerijder, een medewerker van het Directoraat Nationale Veiligheid (DNV), aangehouden.
In de auto reden twee DNV’ers. Het slachtoffer G.W. liep drie schotwonden op aan zijn schouder, heup en in de buikstreek. Hij was aanspreekbaar.
Zijn bijrijder is L.P., militair van beroep, zat in een grijs gelakte Toyota Spacio. Ze transporteerden geld vanuit Money Line aan de Prins Hendrikstraat naar Smaragd goudopkoop aan de Anamoestraat.
Op de kruising van de Raghoebier- en de Simanstraat werden ze klemgereden en werd op hun voertuig geschoten. Het geld zat in een tas op de achter zitting en werd door de verdachten weggenomen. De bijrijder L.P. bleef ongedeerd. Hij wordt door de politie gehoord. Het onderzoek duurt voort.