De 38-jarige drugsverdachte Ashwin P. is gisteren in de vroege ochtend door de politie van het bureau Corantijn aangehouden. De politieambtenaren speelden in op een melding die zij binnenkregen dat een man voor een winkel op de hoek van de Ramadhar Rajaram- en de Skroerkiweg bezig was drugs te verkopen.
Bij aankomst van de politie gooide de man iets weg in de langs de weg lopende goot en zette het op een lopen. Het lukte de wetsdienaren hem in de boeien te slaan. In een tas die hij bij zich had, werden aangetroffen en in beslag genomen acht stuks Ziplock zakjes, inhoudende vermoedelijk een hoeveelheid hasj met een gewicht van meer dan zes gram.
Hij gaf de politie te kennen dat een deel van de drugs voor eigen gebruik was en dat hij het ander deel zou verkopen. Verder heeft de drugsverdachte toegegeven bij het zien van de politie een kleine hoeveelheid marihuana in de langs de weg lopende goot te hebben weggegooid. Bij een ingesteld onderzoek in de goot is de drugs niet achterhaald.
Na overleg met het Openbaar Ministerie is de drugsverdachte Ashwin in verzekering gesteld.