Aryan K. werd op heterdaad betrapt terwijl hij vruchten aan het stelen was in een advocaatboom. De eigenaar betrapte hem en hoorde de honden onophoudelijk blaffen. Hij ging af op het geblaf en ontdekte Aryan in de boom, die hij al kende als een terugkerende dader. Toen de verdachte besefte dat hij betrapt was, sprong hij met een zak vol vruchten uit de boom, waardoor hij viel en de zak scheurde.
Vervolgens sprong hij over een schutting, waarbij hij zijn bezittingen achterliet, inclusief zijn schoenen, de onrijpe advocaten en een bamboestok met een strop eraan. Ondertussen was de gealarmeerde politie in de buurt en zag Aryan over een stuk land rennen. Er ontstond een achtervolging en uiteindelijk kon hij worden aangehouden in een goot waar hij in sprong. Aryan bekende dat de tas en de schoenen van hem waren.
Bovendien wordt Aryan beschuldigd van het stelen van 12 stuks kool en ongeveer 5 kilo prei in de nacht van 22 mei. De eigenaresse was om 5 uur opgestaan om eten klaar te maken. Toen ze prei nodig had en naar haar achtertuin ging om deze te plukken, ontdekte ze dat een aantal kolen en prei waren afgesneden. Ook zag ze voetafdrukken die vanuit de tuin naar haar achterbalkon leidden. Bij het bekijken van de camerabeelden identificeerde de politie de persoon die de groenten plukte als de bekende Aryan.
Enige dagen later deed de aangeefster op het politiebureau aangifte van de diefstal van een gans. Ze verklaarde dat één van de ganzen voortdurend snaterde. Ze besloot te onderzoeken wat er aan de hand was en constateerde dat de tweede gans ontbrak. Ze vermoedde onmiddellijk dat de beruchte Aryan erachter zat, aangezien ze hem die ochtend had gezien met een lange stok waar een touw aan bevestigd was als een soort lus.
Hij had een tas bij zich en toen hij opnieuw voorbij liep, leek zijn tas gevuld te zijn met iets. Ze vroeg hem nog waarvoor hij die lus gebruikte en hij gaf aan dat hij op leguanenjacht was. Ze heeft sterk het vermoeden dat hij die lus heeft gebruikt om haar gans te vangen door de snavel dicht te binden. Daarnaast heeft hij ook eerder bij haar gestolen.
Verder politieonderzoek onthulde dat de verdachte eerder betrokken was bij diefstallen van vruchten en eenden. Voor de rechter verklaarde hij dat hij onder bedreiging van zijn werkgever deze diefstallen moest plegen.
Daarnaast bekende hij al zes jaar lang blaka dyonko te gebruiken. De rechter heeft de zaak uitgesteld tot 19 oktober. Op die datum zullen de veiliggestelde camerabeelden worden beoordeeld en enkele getuigen worden gehoord. Aryan blijft aangehouden.