Onlangs heeft minister Steven Mac Andrew Shivaro Martodihardjo geïnstalleerd als Jeugdraadslid van Commewijne. Het district Commewijne heeft twee plaatsen in de Jeugdraad Suriname (JRS). Martodihardjo vulde de opengevallen plek in, die voorheen werd ingenomen door Isha Jawahir, nadat hij als derde was geëindigd in Commewijne bij de online-verkiezingen van de JRS op 1 juni 2023. De installatie vond plaats op het ministerie van Arbeid, Werkgelegenheid en Jeugdzaken (AWJ), waardoor de JRS landelijk weer volledig vertegenwoordigd is.
Minister Steven Mac Andrew prees Martodihardjo voor zijn bereidheid om bij te dragen aan het jeugdwerk in Suriname, met name in Commewijne. Hij verwacht de nodige ondersteuning van het nieuwe Jeugdraadslid vanuit het Nationaal Jeugd Instituut (NJI) en heeft alle vertrouwen in de steun van de andere Jeugdraadsleden.
De minister benadrukte de vele uitdagingen waar de jeugd in Suriname voor staat en benadrukte het belang van jongerenparticipatie door de instelling van de JRS vorig jaar. Hij wenste Martodihardjo veel succes en keek uit naar verdere samenwerking met de JRS om het jeugdbeleid te verbeteren.
Tijdens de installatie waren onder andere Martodihardjo’s ouders, de directeur van Jeugdzaken Genti Mangroe, de directeur van het NJI Mitesh Bhaggoe, de waarnemend onderdirecteur NJI Hakiem Lalmahomed, evenals de voorzitter van de JRS Rajeev Goerdien en de secretaris Nichita Barros aanwezig.