De 15-jarige F.P. werd door de eigenaar van een cellshop op heterdaad betrapt toen die aan het inbreken was in het gebouw. Hij bevond zich nog in de vliering toen de politie hem sommeerde naar beneden te komen. Hij had reeds enkele mobiele telefoons gestolen.
Zaterdagnacht omstreeks 01.30 uur kreeg een cellshop-eigenaar de schrik van zijn leven toen hij in diepe rust was en plotseling geluiden in de vliering van het pand hoorde. Hij nam poolshoogte in de ruimte van de winkel en zag vanuit de vliering een been hangen. Gelijk rees het vermoeden bij hem dat een dief zich in de vliering bevond. Hij schakelde toen de politie in.
De politie van Geyersvlijt en de leden van RBT Paramaribo reageerden snel op de melding. Bij aankomst van de politie bevond de dief zich nog in de vliering en werd hij gesommeerd om zich over te geven waaraan hij gehoor gaf.
De 15-jarige verdachte werd door de politie aangehouden met in zijn rugtas diverse breekwerktuigen, drie gesealde dozen inhoudende mobiele telefoons en enkele mobiele telefoonaccessoires.
Na overleg met het Openbaar Ministerie werd F.P. in verzekering gesteld. De zaak is voor verder onderzoek overgedragen aan de afdeling Jeugdzaken.