Gistermiddag werd de rust in Paramaribo verstoord toen drie gewapende en gemaskerde mannen, gekleed in het zwart, een gewelddadige beroving pleegden. De daders arriveerden in een witgelakte auto, stapten uit met zware vuurwapens en openden onmiddellijk het vuur.
Volgens de slachtoffers vuurden de mannen meerdere schoten af op hun voertuig. Vervolgens werden zij onder bedreiging van de wapens van hun persoonlijke bezittingen beroofd.
Na de beroving stapten de daders terug in hun klaarstaande vluchtauto en gingen er met hoge snelheid vandoor. De politie werd direct gealarmeerd en startte onmiddellijk een onderzoek. Een klopjacht is momenteel gaande.
Buurtbewoners reageren geschokt op het incident en maken zich zorgen over de toenemende brutaliteit van gewapende criminelen. “Het leek net een film,” aldus een omstander. “Ze kwamen, schoten, en waren in een mum van tijd weer weg.”